mgr Barbara Niezgoda

Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL), Psycholog, Położna w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Instytut Matki i Dziecka

Pani Barbara Niezgoda w 1993 roku ukończyła Krakowską Szkołę Położnych, natomiast od 2005 roku jest także absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie.

Od 14 lat pracuje w zawodzie medycznym, z czego 7 lat pełni funkcję Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego (CDL), pomagając kobietom odpowiednio przygotować się do karmienia piersią, udzielając instruktażu, jak i wspierając karmiące mamy w rozwiązywaniu napotykanych problemów.

W swoim doświadczeniu zawodowym wymienia także 15-letni staż pracy w korporacji. W Instytucie Matki i Dziecka, pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii na stanowisku doradcy laktacyjnego.

Wśród zainteresowań zawodowych Pani Barbary Niezgody, należy wymienić przede wszystkim zagadnienia związane z szeroko pojętą laktacją. W związku z tą też tematyką, ukończyła między innymi kurs w Centrum Nauki o Laktacji pt. Problemy w laktacji.

Prywatnie jest żoną oraz mamą nastolatki. W wolnym czasie najchętniej podróżuje i jeździ na nartach.

Doświadczenie

Klinika Położnictwa i Ginekologii

Instytut Matki i Dziecka

Certyfikowany Doradca Laktacyjny

Edukacja

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

w Warszawie

Krakowska Szkoła Położnych