Złote Logo. Wyjątkowe odznaczenie. Od nas, dla marki Dada!

Na co dzień współpracujemy z producentami, którzy oddają swoje produkty do naszych badań. Dada, jako jedyna do tej pory (!) marka, podeszła do tego inaczej - zamiast po prostu oddać swoje pieluszki do analizy, zaprosiła nas do ich tworzenia!

Pieluszki, nad którymi czuwają eksperci IMID

Wiedzieliśmy, jakie mamy oczekiwania. Wtedy, czyli prawie 10 lat temu i teraz – zawsze zależało nam przede wszystkim na bezpieczeństwie, wygodzie i jakości. Produkt, który eksperci Instytutu niejako podpisują swoim nazwiskiem, musi być perfekcyjny. Właśnie dlatego, od pomysłu, przez realizację, aż po ciągłe ulepszenia, nasi eksperci pracują nad składem i jakością pieluszek, których Maluchy używają każdego dnia.

Tak właśnie powstały cztery linie pieluszek i pieluchomajtek marki Dada: Dada Extra Care z technologią Climaflex®, Dada Extra Care Pants, Dada Extra Soft oraz Dada Pure Care.

Nowy poziom bezpieczeństwa

Na ten moment nie ma innych produktów, które byłyby współtworzone przez ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka. W naszym kraju (po wejściu do UE) nie ma już wymogu, aby jakiekolwiek produkty dla dzieci były testowane przed wypuszczeniem na rynek – o ciągłej kontroli nie wspominając. Oczekujesz jakości w produktach dla swojego maleństwa? Chcesz wybierać bezpiecznie? Wybieraj pieluszki ze Złotym Logo Instytutu, takie jak Dada.

 

Te produkty marki Dada powstały we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka:

Zobacz przetestowane produkty
Tworzone w konsultacji z ekspertami IMID

Dada Extra Care z technologią Climaflex®

Pieluszki z Innowacyjną konstrukcją wkładu chłonnego zapewniające lepszą cyrkulację powietrza, skutecznie odprowadzając ciepło i wilgoć, co zapobiega przegrzewaniu stref intymnych i podrażnieniom.

90%

ankietowanych ocenia bardzo dobrze lub dobrze chłonność pieluszek
Tworzone w konsultacji z ekspertami IMID

Dada Extra Care Pants

Pantsy ułatwiają naukę korzystania z nocnika i przewijanie, będąc jednocześnie miękkie i elastyczne. Dzięki technologii SeconDRY® zapewniają szybkie odprowadzenie wilgoci, a ulepszone falbanki i powiększony wkład chłonny gwarantują komfort i ochronę przed wyciekami.

92%

ankietowanych bardzo dobrze i dobrze ocenia łatwość zakładania i zdejmowania
Tworzone w konsultacji z ekspertami IMID

Dada Pure Care

Pieluszki stworzone dla wrażliwej skóry, są wolne od zapachów, balsamów i lateksu - z miękką wewnętrzną powłoczką z organicznej bawełny. Dzięki technologii SeconDRY® i Quick Liquid attraction zapewniają szybkie wchłanianie wilgoci i co za tym idzie, większy komfort.

97%

użytkowników bardzo dobrze i dobrze oceniło długość pieluchy
Tworzone w konsultacji z ekspertami IMID

Dada Extra Soft

Dzięki anatomicznemu kształtowi i elastycznym zapięciom te pieluszki gwarantują dziecku swobodę ruchu. Użyte materiały zapewniają przewiewność, a technologia chłonnych kanalików utrzymuje skórę w suchości. Dodatek ekstraktu z aloesu chroni delikatną skórę malucha.

97%

ankietowanych ocenia miękkość wewnętrzną i zewnętrzną pieluszek bardzo dobrze i dobrze

Nie tylko pieluszki. Poznaj inne produkty marki rekomendowane przez ekspertów

Obok nieustannego czuwania nad jakością pieluch, regularnie opiniujemy również inne produkty marki Dada - przede wszystkim chusteczki nawilżane oraz tworzone przed Dadę tekstylia dla niemowląt.

Chusteczki nawilżane Dada

Nasi eksperci regularnie sprawdzają jakość dwóch linii chusteczek nawilżanych marki – Dada Pure Care Aqua oraz Dada Everyday. Jeśli korzystacie z tych produktów i jesteście ciekawi analizy ekspertów to na naszej stronie możecie sprawdzić wyniki badań tych produktów oraz oceny z badań użytkowych.

Tekstylia dla niemowląt

Na opinii ekspertów Instytutu Matki i Dziecka marka polega również w przypadku ubranek (body dziecięce i pajacyki) oraz kocyków dla niemowląt, które również mają Pozytywną Opinię Instytutu i są badane przez zespół naszych ekspertów.

Te produkty marki Dada mają Pozytywną Opinię:

Zobacz przetestowane produkty
Stworzone z myślą o delikatnej skórze maluszka

Dada Pure Care Aqua chusteczki nawilżane

Bezpieczne dla niemowląt od pierwszego dnia życia. Nie zawierają konserwantów ani kompozycji zapachowej.
Stworzone z myślą o najmłodszych

Dada Body dziecięce

Ubranka wykonane w 100% z miękkiej i przyjaznej dla skóry maluszka bawełny. Zatrzaski w kroku zapewniają komfort podczas ubierania i noszenia.
Stworzone z myślą o najmłodszych

Kocyk dziecięcy

Puszysty i delikatny w dotyku, posiada dwie warstwy, co idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni.
Stworzone z myślą o najmłodszych

Dada Pajac dziecięcy

Produkt kontrolowany w czasie produkcji, posiada certyfikat Intertek oraz certyfikat STANDARD 100 by OEKO-TEX ® potwierdzający, że jest w całości wolny od substancji szkodliwych.
Stworzone z myślą o delikatnej skórze maluszka

Dada Everyday chusteczki nawilżane

Przeznaczone do czyszczenia delikatnej skóry całego ciała maluszka: rąk, buzi i skóry pod pieluszką. Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.

Już jest! Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe 2023

Wspólnie z marką Dada stworzyliśmy badanie, w którym zapytaliśmy Mamy z całej Polski o ich bestsellery wyprawkowe - i zdecydowanie nie tylko! Zapisz się do newslettera, a otrzymasz Ebook z Praktyczną Listą Wyprawkową na swoją skrzynkę mailową.

Zebraliśmy doświadczenie rodziców z całej Polski

Zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest młodym rodzicom nawigować w oceanie produktów dla niemowląt i małych dzieci. Które z tych wszystkich przedmiotów rzeczywiście przydają się na początku, a które jedynie przeszkadzają? O zdanie zapytaliśmy więc setki Mam w obszernej ankiecie – zbierając całe ich doświadczenie, wskazówki i przemyślenia zakupowe z początków rodzicielstwa.

O co pytaliśmy w badaniu?

W ankiecie pytaliśmy o największe wątpliwości dotyczące wyprawki – od idealnego rozmiaru ubranek na początek, przez zakupów tekstyliów, urządzeń elektronicznych czy akcesoriów do karmienia. Wyniki, przeanalizowane przez ekspertów IMiD, przygotowaliśmy w formie czytelnego (i oczywiście bezpłatnego) ebooka. Zapisz się do naszego newslettera, żeby pobrać go na swoją skrzynkę mailową!

Odbierz Paczkę Powitalną Dada

Zarejestruj się i zamów bezpłatną paczkę z produktami Dada