mgr Klaudia Wyszyńska

Fizjoterapeuta w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej, Instytut Matki i Dziecka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2016 roku. Od samego początku, swoje zainteresowania zawodowe skupiała wokół obszaru fizjoterapii pediatrycznej.

Doświadczenie zdobywała zarówno w kraju, jak i za granicą m.in. w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci, Portugese Red Cross Health School w Lizbonie oraz na Universitat Rovira i Virgili w Tarragonie (Hiszpania). Obecnie, pracuje w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, a także dwóch prywatnych gabinetach.

Chcąc jeszcze lepiej pomagać małym pacjentom, stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w licznych kursach, konferencjach naukowych i warsztatach. Jest certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath. Do najważniejszych z ukończonych kursów zalicza: kurs Diagnostyki Metodą Prechtla, kurs Trójpłaszczyznowej Terapii Manualnej Stóp, kurs Globalnej Terapii Stopy, kurs Mobilizacji tkanek miękkich i plastrowania dynamicznego w pediatrii, Kinesiology Taping, kurs Integracji Sensorycznej (I stopień) oraz kurs Metoda FED.

Prywatnie kocha dalekie podróże. W wolnych chwilach relaksuje się, ćwicząc jogę.

 

 

Doświadczenie

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Instytut Matki i Dziecka

Edukacja

Warszawski Uniwersytet Medyczny