Nasz cel? Pomóc innym wybrać dobrze

Dlaczego Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe?

Subiektywne listy blogerek? Pytania do znajomych? Chciałyśmy stworzyć jeden, świetny materiał o wyprawce – oparty na doświadczeniu nie jednej, nie dwóch, ale setki rodzin z całej Polski. Jaki rozmiar ubranek na początek? W czym kąpać dziecko po porodzie? Co zabrać ze sobą do szpitala? Mamy podzieliły się z nami swoim doświadczeniem!

Do kogo było skierowane badanie?

Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe było kierowane do rodziców dzieci do 2. roku życia, którzy kompletowali wyprawkę dla swojego dziecka – pierwszego lub kolejnego.

Można było pomóc i do tego wygrać nagrodę!

Dodatkowa zachęta? Oczywiście! Wypełniając ankietę, można było wziąć udział w konkursie partnera naszej akcji marki Dada i wygrać nagrodę – 20 najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe nagrodziliśmy voucherem w wysokości 100 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka.

Badanie jest zakończone i nagrody zostały już wysłane do laureatów. Zapraszamy na następne!

Czego dotyczyło Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe?

Koszt wyprawki
Ile przeciętna rodzina wydaje na pierwsze zakupy dla dziecka?
Przydatność produktów
Ocena przydatności kilkudziesięciu produktów dla niemowląt
Wyprawka do porodu
Skład i użyteczność wyprawki do szpitala dla Mamy i Dziecka
Szczegółowe rekomendacje
Dotyczące materiałów, krojów czy funkcjonalności

Jesteś w ciąży? Zrobiłyśmy to dla Ciebie :)

Mamy z całej Polski podzieliły się swoim doświadczeniem, żeby pomóc Ci wybrać najlepszą wyprawkę dla Twojego malucha!

Dlaczego właśnie inne Mamy?

Dlatego, że one JUŻ wiedzą. Wiedzą, ile razy trzeba przebierać noworodka oraz czy 1 kocyk i 5 śpioszków, wystarczy, czy zdecydowanie nie. Wiedzą, co im się przydało w porodzie i zaraz po nim, czy niemowlę rzeczywiście potrzebuje tylu: zabawek, kosmetyków, sprzętów i innych przydasiów. Które z nich ratują życie, a które tylko kurzą się na półkach?

Owszem – możesz sama zapytać kilku osób. Mamę, teściową, koleżanki. My mogłyśmy zapytać setki. I zrobiłyśmy to, żeby pomóc Ci w wyborze!

O co pytałyśmy?

Trochę tego było, ale po analizie najczęściej pojawiających się pytań o wyprawkę, okazało się, że wątpliwości jest naprawdę mnóstwo, a potrzeby – ogromne. Przygotowałyśmy więc pytania tak, żeby Mamy mogły odpowiedzieć na te najważniejsze, dotyczące zarówno wyprawki “do domu”, jak i tej do porodu. Wszystko po to, aby wyciągnąć z wyników maksymalnie dużo informacji, które dodatkowo przeanalizują eksperci z Instytutu Matki i Dziecka.

Naszym zdaniem:

Aleksandra Świeboda
Kierownik Działu Ocen i Rozwoju Współpracy w Instytucie Matki i Dziecka

E-Pozytywna Opinia to społeczność tysięcy rodziców z całej Polski, którzy chętnie dzielą się z innymi swoim doświadczeniem. Postanowiłyśmy to wykorzystać i stworzyć badanie, którego wyniki pomogą następnym pokoleniom rodziców świadomie wybrać produkty dla swojego dziecka. W E-Pozytywnej na co dzień opiniujemy produkty dla dzieci – ta akcja łączy nasze doświadczenie naukowe z realnymi doświadczeniami rodziców.
Wierzymy, że wyjdzie z tego coś wspaniałego!

Dada partnerem Ogólnopolskiego Badania Wyprawkowego

Partnerem naszej akcji jest Dada, marka pieluszek, chusteczek nawilżanych i tekstyliów dla dzieci rekomendowanych przez ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka.

Bezpłatna Paczka powitalna

Czy wiesz, że możesz wypróbować produkty Dada – zupełnie za darmo? Jeżeli jesteś rodzicem dziecka urodzonego w 2023 lub spodziewasz się narodzin maluszka w tym roku, to zarejestruj się na dadaclub.pl i obierz paczkę w prezencie. Nie masz czasu? Nie szkodzi! Paczka zostanie wysłana na wskazany adres, nie musisz nawet wychodzić z domu.

Poznaj produkty z Pozytywną Opinią

Dada to marka, która od wielu lat oddaje swoje produkty do testów ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka, a ponadto – jako jedyna marka w historii Instytutu – wspólnie z nami stworzyła jeden z nich: pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex® . Dowiedz się które produkty marki Dada zostały wyróżnione złotym logo i dlaczego otrzymały Pozytywną Opinię oraz jak wypadły w testach użytkowych.

Zapisz się do newslettera i otrzymaj wyniki Badania Wyprawkowego

Ebook razem z Praktyczną Listą Wyprawkową, możesz już pobrać na swoją skrzynkę mailową. Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera!