Nasz cel? Pomóc innym wybrać dobrze

Dlaczego to robimy?

Subiektywne listy blogerek? Pytania do znajomych? Pomóż nam stworzyć jeden, świetny materiał o wyprawce – oparty na doświadczeniu nie jednej, nie dwóch, ale tysięcy rodzin z całej Polski. Jaki rozmiar ubranek na początek? W czym kąpać dziecko po porodzie? Co zabrać ze sobą do szpitala? Podziel się swoim doświadczeniem!

Do kogo jest skierowane badanie?

Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe jest kierowane do rodziców dzieci do 2. roku życia, którzy kompletowali wyprawkę dla swojego dziecka – pierwszego lub kolejnego.

Pomóż innym rodzicom i wygraj 100 zł na zakupy

Dodatkowa zachęta? Oczywiście! Wypełniając ankietę, możesz wziąć udział w konkursie partnera naszej akcji marki Dada i wygrać nagrodę – 20 najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe nagrodzimy voucherem w wysokości 100 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka! Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem : https://epozytywnaopinia.pl/regulamin-konkursu-wyprawka-pytamy-mamy.

Czego dotyczy Ogólnopolskie Badanie Wyprawkowe?

Koszt wyprawki
Ile przeciętna rodzina wydaje na pierwsze zakupy dla dziecka?
Przydatność produktów
Ocena przydatności kilkudziesięciu produktów dla niemowląt
Wyprawka do porodu
Skład i użyteczność wyprawki do szpitala dla Mamy i Dziecka
Szczegółowe rekomendacje
Dotyczące materiałów, krojów czy funkcjonalności

Jak wziąć udział w badaniu?

Jesteś Mamą dziecka w wieku do 24 miesięcy? Jeśli kompletowałaś wyprawkę i jeszcze pamiętasz, co Ci się przydało, a co zupełnie nie - weź udział w badaniu i podziel się z nami swoim doświadczeniem.

Dlaczego warto?

Dlatego, że Ty JUŻ wiesz. Wiesz, ile razy trzeba przebierać noworodka oraz czy 1 kocyk i 5 śpioszków, wystarczy, czy zdecydowanie nie. Wiesz, co Ci się przydało w porodzie i zaraz po nim, czy niemowlę rzeczywiście potrzebuje tylu: zabawek, kosmetyków, sprzętów i innych przydasiów. Które z nich ratują życie, a które tylko kurzą się na półkach?

Ona – być może Twoja przyjaciółka, koleżanka, siostra – jeszcze tego nie wie. Nie wie, co kupić, być może w życiu nie widziała noworodka, a do tego źle się czuje i nie ma siły chodzić po sklepach. Owszem – może zapytać kilku osób. Mamę, teściową, koleżanki. My możemy zapytać tysiące. I chcemy to wykorzystać. Pomożesz? Bez Ciebie się nie uda!

O co będziemy pytać?

Trochę tego będzie, uprzedzamy z góry, ale po analizie najczęściej pojawiających się pytań o wyprawkę, okazało się, że wątpliwości jest naprawdę mnóstwo, a potrzeby – ogromne. Przygotowaliśmy pytania tak, żeby odpowiedzieć na te najważniejsze, dotyczące zarówno wyprawki “do domu”, jak i tej do porodu oraz kilka pytań ogólnych.

W badaniu, obok pytań dotyczących wyprawki, zapytamy Cię o wiek Twojego dziecka i parę informacji metryczkowych – i to by było na tyle. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, będzie potrzebny e-mail do kontaktu, jeśli chcesz otrzymać wynik tego badania na swoją skrzynkę – poprosimy Cię o zgodę na newsletter. To wszystko. Nie ma tu żadnych “kruczków”.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 30 minut. Zaczynamy?

Naszym zdaniem:

Aleksandra Świeboda
Kierownik Działu Ocen i Rozwoju Współpracy w Instytucie Matki i Dziecka

E-Pozytywna Opinia to społeczność tysięcy rodziców z całej Polski, którzy chętnie dzielą się z innymi swoim doświadczeniem. Postanowiłyśmy to wykorzystać i stworzyć badanie, którego wyniki pomogą następnym pokoleniom rodziców świadomie wybrać produkty dla swojego dziecka. W E-Pozytywnej na co dzień opiniujemy produkty dla dzieci – ta akcja łączy nasze doświadczenie naukowe z realnymi doświadczeniami rodziców.
Wierzymy, że wyjdzie z tego coś wspaniałego!

Dada partnerem Ogólnopolskiego Badania Wyprawkowego

Partnerem naszej akcji jest Dada, marka pieluszek, chusteczek nawilżanych i tekstyliów dla dzieci rekomendowanych przez ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka.

Bezpłatna Paczka powitalna

Czy wiesz, że możesz wypróbować produkty Dada – zupełnie za darmo? Jeżeli jesteś rodzicem dziecka urodzonego w 2023 lub spodziewasz się narodzin maluszka w tym roku, to zarejestruj się na dadaclub.pl i obierz paczkę w prezencie. Nie masz czasu? Nie szkodzi! Paczka zostanie wysłana na wskazany adres, nie musisz nawet wychodzić z domu.

Poznaj produkty z Pozytywną Opinią

Dada to marka, która od wielu lat oddaje swoje produkty do testów ekspertów z Instytutu Matki i Dziecka, a ponadto – jako jedyna marka w historii Instytutu – wspólnie z nami stworzyła jeden z nich: pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex® . Dowiedz się które produkty marki Dada zostały wyróżnione złotym logo i dlaczego otrzymały Pozytywną Opinię oraz jak wypadły w testach użytkowych.

Piszemy o produktach związanych z wyprawką

ePozytywny przewodnik po pieluszkach Dada

Czytaj więcej

Jakie pieluszki wybrać?

Czytaj więcej
Dziecko w pieluszce na łóżku

Jak korzystać z pieluch i jak często przewijać dziecko?

Czytaj więcej
Wyprawka dla noworodka

Wyprawka dla noworodka

Czytaj więcej

Weź udział w badaniu i pomóż innym rodzicom

Podziel się swoim doświadczeniem z zakupów wyprawkowych i pomóż innym rodzicom wybrać dobrze!