mgr Ewa Bartnik-Kropiewnicka

Fizjoterapeuta w Zakładzie Usprawniania Leczniczego, Instytut Matki i Dziecka

Pani Ewa Bartnik-Kropiewnicka jest absolwentką Akademii Medycznej Humanum, gdzie ukończyła magisterskie studia z zakresu fizjoterapii w 2017 roku. Jej edukacja stanowi fundament do codziennej pracy z pacjentami.

Od 8 lat swojej kariery zawodowej Pani Ewa pracuje w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie skupia się na pracy z dziećmi onkologicznymi. Wykonywane zajęcie pozwoliło jej zdobyć cenne doświadczenie w tej wyjątkowo wymagającej dziedzinie. Jako asystent-specjalista w Zakładzie Usprawniania Leczniczego, z ogromnym zaangażowaniem pomaga swoim małym pacjentom Kliniki Chirurgii i Onkologii Dzieci i Młodzieży dojść do sprawności po przebytych zabiegach.

Ewa nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w kursach z zakresu terapii manualnej, terapii i diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego oraz terapii powięziowej. Te dodatkowe kwalifikacje pozwalają jej na jeszcze bardziej efektywną pracę z pacjentami i stosowanie nowoczesnych metod leczenia.

Poza pracą zawodową, Ewa jest mamą 3-letniego chłopca. Interesuje się tańcem i kosmetologią. W wolnym czasie oddaje się również swojemu hobby, jakim jest stylizacja paznokci, łącząc pasję do piękna z codzienną troską o detale.

Doświadczenie

Zakład Usprawniania Leczniczego

Instytut Matki i Dziecka

Edukacja

Magister fizjoterapii

Akademia Medyczna Humanum w Warszawie