Wózek do samolotu – jaki wybrać? - ePozytywna Opinia

Wózek do samolotu – jaki wybrać?

Planujesz rodzinne wakacje z małym dzieckiem i zastanawiasz się, jaki powinien być wózek do samolotu? Na rynku dostępne są modele zróżnicowane pod względem wielkości, wagi i funkcjonalności. Lekka spacerówka czy wózek parasolka? Jeśli szukasz wózka turystycznego, który będzie wygodny w podróży, to koniecznie przeczytaj nasze porady. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupach i wybierz funkcjonalny wózek do samolotu!

Lecimy na wakacje jaki wózek dla dziecka do samolotu?

Wakacje z małym dzieckiem to nie lada wyzwanie organizacyjne. Trzeba przewidzieć i przygotować się na każdą sytuację. Rodzicom maluchów, które nie chodzą samodzielnie, z pewnością na wyjeździe przyda się wózek. Jaki wózek do samolotu będzie najwygodniejszy? Wśród licznych rankingów wózków turystycznych powtarzają się ważne dla rodziców parametry, takie jak:

  • waga lekki wózek zapewnia wygodę podczas podróży.
  • wielkość po złożeniu ten parametr warto uwzględnić. Linie lotnicze zwykle transportują wózki bez dodatkowej opłaty. Możesz nadać go przed lotem jako bagaż lub, jeśli potrzebujesz go także na lotnisku, przekazać pracownikowi obsługi bezpośrednio przed wejściem do samolotu.
  • wygoda w noszeniu niektóre modele posiadają dodatkowe uchwyty, które ułatwiają przenoszenie ich, a także możliwość ciągnięcia jak walizki. Takie ułatwienia w podróży z małym dzieckiem bardzo się przydają!
  • łatwość i czas złożenia wózek musi się łatwo i szybko składać, a najlepiej, jeśli nie posiada wielu elementów i można go rozłożyć jedną ręką na lotnisku!

Wybierz wózek do samolotu dla swojego dziecka

Nie bez znaczenia jest także bezpieczna pozycja dostosowana do wieku oraz stopień zapewnienia ochrony przeciwsłonecznej lekka spacerówka będzie wygodną opcją do samolotu, ale jeśli nie posiada dostatecznie dużej budki i nie ma możliwości regulacji siedziska do wygodnej pozycji półleżącej, to nie zapewni maluchowi komfortu i należytej ochrony przed słońcem. Decydując się na zakup wózka do samolotu, dostosuj model do indywidualnych potrzeb swojego dziecka i stylu podróżowania.

 

Autor: Zespół epozytywnaopinia.pl

Oceń ten wpis!

Rekomendowane produkty