O Projekcie

Rodzicielstwo – przy całej swojej cudowności – skrywa wiele tajemnic.

Jedną z rzeczy, która jest szczególnie potrzebna młodym rodzicom to wartościowe źródła rzetelnej wiedzy. Wszystko po to, by ułatwić sobie codzienne życie i dokonywać najlepszych wyborów dla swojego dziecka.

Można się do tego przygotować !   Tak !   e-pozytywnaopinia.pl

Drodzy Rodzice,

Oddajemy w Wasze ręce projekt, który powstał dla Was i z Waszej inspiracji. To Wasze pytania zmobilizowały nas do zebrania, usystematyzowania i udostępnienia naszej wiedzy, w sposób który ułatwi życie i pomoże w podjęciu tysiąca i jednej decyzji, z jakimi wiąże się bycie Rodzicem – Odpowiedzialnym Rodzicem. I najważniejsze – pozwoli Wam poczuć się bezpiecznie w swoich rodzicielskich wyborach.

Wielokrotnie w Instytucie Matki i Dziecka odbieraliśmy od Was sygnały od rodziców takich jak Wy, że tego typu miejsce w sieci jest im potrzebne.

Przede wszystkim, znajdziecie tu bazę wszystkich zbadanych przez nas produktów, które – jak nazwa portalu wskazuje – mają naszą pozytywną opinię.

Wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki produktów dostępnej na stronie głównej i wpiszecie nazwę interesującej Was rzeczy. Możecie też przejrzeć zasoby bazy w katalogu – wystarczy, że zajrzycie na podstronę Zaopiniowane Produkty.

Wiele osób nie wie, jak wygląda proces opiniowania produktów przez Instytut Matki i Dziecka. Jeżeli chcecie zaspokoić swoją ciekawość w tym zakresie, zajrzyjcie na podstronę „Jak opiniujemy”.

Chcecie wiedzieć jak dobrze wybierać produkty, poznać opinie naszych ekspertów i kryteria, którymi się kierują? – miejscem, którego szukacie jest Baza Wiedzy. Regularnie dodajemy tam nowe teksty, które pomogą Wam uporać się z codziennymi wyborami.

Chcecie być na bieżąco z nowościami na portalu? Śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie.

Być może jeszcze nie odpowiedzieliśmy na pytania, które akurat macie. A może macie pomysł na materiał, którym powinniśmy się zająć. Nic straconego – skorzystajcie z zakładki „Kontakt”. Redakcja oraz nasi Eksperci chętnie pomogą. Wystarczy, że do nas napiszecie.

 

Życzymy Wam miłego dnia,
Zespół Działu Ocen Instytutu Matki i Dziecka